![Επίσκεψη στο Στρασβούργο(13/11/22-16/11/22) - EUROSCOLA](https://gym-agros-lem.schools.ac.cy/data/uploads/photos/strasvourgo/315322196_1284140758822711_7927135694099044508_n.jpg)
Συμμετοχή του σχολείου στη Σύνοδο της Ευρωβουλής των Νέων στο Στρασβούργο. Στη σύνοδο συμμετείχαν 8 μαθητές/τριες από τη Β΄ και Γ΄ Λυκείου. Τα παιδιά συνόδευσε η κ. Αλεξάνδρα Καλλή, καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας
Συμμετοχή του σχολείου στη Σύνοδο της Ευρωβουλής των Νέων στο Στρασβούργο. Στη σύνοδο συμμετείχαν 8 μαθητές/τριες από τη Β΄ και Γ΄ Λυκείου. Τα παιδιά συνόδευσε η κ. Αλεξάνδρα Καλλή, καθηγήτρια Αγγλικής Φιλολογίας